בניית אתר תדמית

פעם היו מחלקים כרטיסי ביקור, היום פשוט שולחים לינק לאתר. אתר תדמית הוא הפרסונה הדיגיטלית של העסק או המותג שלכם, ותפקידו לתקשר את הסיפור, המטרה והשירות או המוצר לגולשים. מה כלול באתר תדמית? עמוד אודות, גלריית תמונות, פרטי התקשרות, המלצות מלקוחות, כמה מילים על החזון ועליכם, ועוד.

0
אחוז מקוריות
0
שנות ניסיון
0
אתרים שעיצבתי

דוגמאות לאתר תדמית שלי

עיצוב אתר נכסים

אפיקי הנגב

2022

עיצוב ובניית אתר

פאזה- השכרת גנרטורים

2022

עיצוב ובניית אתר

מדביר 24

2022

אתר תדמית טוב, בדיוק מה שחסר לעסק שלך.

עם כל הכבוד לעמוד בפייסבוק או באינסטגרם, אי אפשר לדעת איך צוקרברג יקום מחר בבוקר – חשוב שיהיה לכם נכס דיגיטלי בבעלותכם ובשליטה מלאה שלכם. אתר תדמית מסביר בפשטות ובבירור מי אתם ולמה אתם טובים, והוא המקום אליו יגיע מי שיחפש אתכם בגוגל (שזה כולם). אתר תדמית יכול לשמש גם לצביעת קהלים ואיסוף דאטה, שתשמש אתכם בקמפיינים בהמשך הדרך, ואפשר לשלב בו בלוג כדי לבסס את עצמכם כמקצוענים מוערכים בתחום שלכם. בלוג פעיל ואתר שבנוי בצורה נכונה עוזרים לדחוף אתכם במעלה רשימת התוצאות בגוגל – כך שתופיעו במקום גבוה בעמוד הראשון, ובאופן אורגני לחלוטין. כן, לא תמיד חייבים לקדם בתשלום.

אפיון

בשלב האפיון ניגע בשני נושאים עיקריים: מהות העסק / המותג שלכם, והציפיות או הצרכים שלכם מהאתר. לפי התשובות שלכם, נשרטט ביחד מפת דרכים שתוביל לאתר שמתאים לכם: בנראות, בפיצ'רים, בתוכן, בגודל ובכל רכיב אחר. אין שני אתרי תדמית זהים, או יותר נכון – אין שני אתרי תדמית מוצלחים זהים.

עיצוב

החלק האהוב עליי אישית, בו מסמך האפיון הופך מסעיפים לעיצובים ומפרטים לתפריטים. בשלב הזה אני מעמיד את מסכי האתר השונים, את התשתית לתוכן שתרצו להוסיף, ואורז הכול בשפה גרפית ברורה ומוגדרת שמתחברת למהות העסק שלכם ומובילה את הגולש מעמוד לעמוד ומכפתור לכפתור, הכול בחוויה נעימה וידידותית.

פיתוח

העיצובים מקבלים רוח חיים, הכותרות זזות, האנימציות פורחות והאתר שלכם עולה לאוויר – יש לכם נכס דיגיטלי ונוכחות קבועה ומקצועית ברשת. אתרי התדמית שאני בונה הם דינאמיים ומזמינים, מערכת הניהול שלהם מותאמת באופן אישי להעדפות שלכם והם קלים ונוחים לתפעול, גם למי שלא חזק במחשבים. עכשיו אתם יכולים לשלוח את הלינק בגאווה בכל הקבוצות בוואטסאפ ולהגיד לאנשים "חפש אותי בגוגל", אבל בקטע טוב.

שאלו וכבר עניתי

הנוכחות שלך בזירה הדיגיטלית.
ברגע שמישהו יחפש אותך או את אחד מהשירותים שהעסק שלך מציע, הוא יוכל למצוא אותך, לקרוא עליך קצת, להבין וכמובן אם זה יהיה מספיק משכנע אז הוא גם ישאיר פרטים או יבצע את הפעולה שנרצה.

כפי שעניתי בשאלה הקודמת ותוסיפו לזה בלוג תוכן מקצועי שימשוך אליו יותר ויותר קוראים שיכולים להפוך ללקוחות פוטנציאליים.

לצערי לא. ברשתות החברתיות נרצה לעניין את הלקוחות הפוטנציאליים בשירות או במוצר שלנו, אבל משם נרצה להוביל אותם אל אתר תדמיתי חזק וטוב שמייצג אותנו בצורה הכי טובה שיש. נכניס אותם לעלום שלנו, נספר להם עוד קצת ונוביל אותם ליצור איתנו קשר.

בחשיבה על אתרי התדמית שאני בונה אני לא חושב רק על האתר עצמו (שהלקוחות רואים). אני דואג שמערכת הניהול האחורית תהיה מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. תרצו להוסיף שירות חדש? איש צוות חדש לעמוד אודות? פוסט חדש לבלוג? הכל יעשה בקלי קלות ויתוכנן להיות מותאם בדיוק עבורכם. בנוסף, לא תהיו כפופים לפלטפורמה שבנויה בקוד סגור- שברגע שתפסיקו לשלם להם אולי תצטרכו להיפרד מהאתר שלכם.

רוצה אתר תדמית משלך?

התחלתם בתור עסק קטן שחלם בגדול, והיום אתם מספיק גדולים כדי להחזיק אתר משלכם – נשאר רק לוודא שהוא יהיה מזמין, מדויק ומקצועי.

יאללה, לשיחה.
זמין כאן :)
דילוג לתוכן