שירותים לחברות

זקוקים לבניית אתר ללקוחותיכם?
בונים ממשק מורכב ומחפשים סיוע באפיון ועיצוב?

אם עוד לא יצא לנו להכיר, אז נעים מאוד. גיא אביזמיל, בכובע הראשון שלי אני מאפיין, מעצב ובונה אתרים בוורדפרס ובכובע השני שלי מסייע לחברות, לארגונים וליזמים בעיצוב חווית משתמש לממשקים פשוטים ומורכבים. העבודה בשת”פ מאפשרת לכם שקט נפשי, נוחות ורוגע - שכל המשימות החשובות ללקוחותיכם מושלמות בזמן.

איך תוכלו להעזר בי כדי לקדם את המטרות שלכם?

יד נוספת בהקמת אתר- אם אתם חשים שאתם זקוקים ליד נוספת באפיון, עיצוב ופיתוח אתרי הלקוחות שלכם, תוכלו לסמוך עליי שאדע לספק את הסחורה. לאחר שנים בהן התנסיתי בפועל בהקמת אתרים בחברות מובילות, אשמח להציע לכם את שירותיי כספק משנה בחברתכם, לכל עבודת אפיון, פיתוח או עיצוב שתידרש, בין בהקמת דף נחיתה, אתר תדמית, חנות וירטואלית או כל אתר שתרצו. אוכל להגשים עבורכם כל אתר, לכל צורך.
סיוע באפיון ועיצוב ממשקים מורכבים- בכובע השני שלי, אני מאפיין ומעצב ממשקים, פשוטים או מורכבים, מתוך חיבור עמוק לעולם חווית המשתמש. כשמאחוריי אפיון ועיצוב ממשקים למגוון תחומים: הייטק, תוכנה, ספורט, צרכנות ועוד, אני מביא ידע, ניסיון ורמה מקצועית גבוהה לכל פרויקט.

כשאתם עובדים מולי, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאייצג אתכם במקצועיות רבה, תוך ליווי אישי ואנושי לאורך כל הדרך.

הקודם
הבא

UX/UI חווית משתמש

יצירת חווית משתמש בממשק, חדש או קיים, דורשת חשיבה רבה מצד הצוות, בפרט אם מדובר בממשק מורכב. על ממשק המשתמש לספק אמצעים נגישים ונוחים לכל פעולה שהמשתמש ירצה לבצע. אני כאן כדי לסייע בכל מה שידרש בדרך:

יד מקצועית נוספת - תמיד תוכלו להיות רגועים שיש לכם על מי לסמוך. בכל פרויקט, אעניק יד מקצועית נוספת לצוות שלכם או שאספק שירותי אפיון ועיצוב ממשקים מורכבים בהתאם לבחירתכם. ההשתלבות שלי בצוות נעשית מתוך מקצועיות, ניסיון וידע שצברתי, כשאני מלווה את תהליך האפיון והעיצוב מתחילה ועד סוף.

תכנון מובנה ומסודר- במהלך אפיון ועיצוב הממשק אני דואג שהוא יתן את המקסימום מבחינת חוויית המשתמש: נוחות, עיצוב ונגישות.

כדי ליצור את החוויה הזו, אני יוצר אפיון מפורט, הכולל את התובנות הבאות: למי פונה הממשק, כיצד מתנהג קהל היעד, באיזו שפה כדאי לדבר אליו, ואיזה תהליך הוא צפוי לעבור.

אפיון ועיצוב אתרים

לתת ללקוחות להמתין זמן רב עד שתתפנו לאתר שלהם או לכל שירות אחר שאתם מציעים, זה לא כזה רעיון טוב. רוב הסיכויים שהם יאבדו את הסבלנות, ויעברו לטיפולה של חברה אחרת, שם ימצאו שירות מהיר ומקצועי יותר. אם חסרות לכם ידיים עובדות באפיון, עיצוב ובניית אתרים, אשמח לסייע לכם במודל של מיקור חוץ. אני מסייע באפיון, עיצוב ובניית אתרים, לחברות דיגיטל המתמודדות עם עומס, או לכותבי תוכן המעוניינים להגדיל את סל השירותים שלהם, ולהציע ללקוחות גם שירות של אפיון, עיצוב ובניית אתר.

השירות הוא 360 מעלות - החל מאפיון מלא ונכון של האתר, דרך עיצוב והטמעת חווית המשתמש, בניית האתר בפועל ועד לתחזוקת האתר וטיפול בדברים הכי קטנים כמו באגים וקישורים שבורים (העבודה מתבצעת פר פרויקט, ולא לפי שעה).

הקודם
הבא

לשלם קצת יותר ולקבל מוצר מעולה. אני מעדיף לקחת מעט פרויקטים ולעשות אותם ברמה גבוהה, במקום הרבה פרויקטים ברמה ירודה.

תמיד אתן את ה-100% שלי לכל פרויקט. אני מעניק יחס אישי לכל פרויקט, ולא אתחיל פרויקט שאיני יכול להשלים אותו על הצד הטוב ביותר.

דדליין זה דדליין, ומחיר זה מחיר. אני עומד במילה שלי ומשתדל לנהוג ביושרה מול לקוחותיי. (מאחורי כמה פרויקטים מסווגים כך שמבחינת אמינות אין לכם מה לדאוג)

ההתקשרות ביני לבין הלקוחות שלי היא מערכת יחסים ארוכת טווח. הענקתי שירות לעשרות חברות תוכנה, סוכנויות דיגיטל, כותבי תוכן ויזמים, ואשמח לסייע גם לכם.

נשמע מתאים?

נדבר על סוג הפרוייקטים שלכם ואיך נוכל לעשות אותם יחד 🙂
השאירו פרטים ואדאג לחזור אליכם בהקדם.