תחזוקת אתרים

בניית אתר אינטרנט אף פעם לא מסתיימת בתהליך ההקמה, אלא דורשת תחזוקה שוטפת ועקבית. כל בעלי האתרים מכירים את הנוהל הקבוע באתרי וורדפרס, שמדי פעם צצות תקלות באתר “משום מקום”. האמת היא שהתקלות הללו הן צפויות למדי, ובדיוק כמו שהרכב שלכם זקוק לטיפול תקופתי כדי למנוע תקלות, כך גם אתרכם. 

כשם שלא נרכוש רכב, ונחשוב שבזה סיימנו את העניין, כך כאשר אנו מקימים אתר תדמית או אתר חנות, עלינו לקחת בחשבון תחזוקה לאורך זמן, כדי להמנע מבאגים ושיבושים ולאפשר לאתר לפעול בצורה תקינה לאורך זמן. בשונה מרכב, אם לא נעדכן את האתר, אז מעבר לכך שהוא יקרטע (בדיוק כמו הרכב), הוא יהיה חשוף יותר לפריצות ולשינויים בעיצוב.

מומלץ תמיד לחשוב קדימה ולבנות אתר במחשבה תחילה, כך שיהיה נוח לתחזוקה. אני מקפיד על כך בכל האתרים שאני בונה. אני מספק שירותי תחזוקה לאתרים, במידה והאתר לא בנוי בצורה שמקשה על התחזוקה. כשתשכרו את שירותיי, תוכלו להיות רגועים שאני מסור לחלוטין לאתר שלכם בכל עת. אוכל לסייע לכם לבחון אם מקור הבעיה שצצה באתר היא בקוד האתר, בקישור שבור או באחסון ולפתור אותה באופן מיידי. בשורה התחתונה – היתרון המשמעותי ביותר בשירות הוא לקום כל בוקר לאתר שעובד פיקס.

בנק שעות

שירותי תחזוקת אתר ניתנים לפי צורך, באמצעות רכישת בנק שעות במחיר שסוכם מראש. אנו מסכמים מראש את מספר השעות החודשיות בהן אעבוד על האתר, וכן מסכמים אם מדובר במינימום שעות המספיקות לעדכונים ושמירה על נראות האתר, או מספר רב יותר של שעות עם עדכוני תוכן, מאמרים לבלוג ועוד.

במסגרת השירות, אני נכנס לנעליים של בעל האתר, ומבצע עבורו כל משימה שהגדרנו במסגרת התחזוקה, מעריכת טקסט באתר ועד לטיפול בבאגים. (אני עושה כמעט הכל למעט העלאת מוצרים לאתרי חנות, כיוון שלאחר בניית אתר חנות הוא יהיה מותאם בשלמות ללקוח, כך שלאחר הדרכה קצרה הוא יוכל לעשות זאת בעצמו בקלות). אם אתם מוצאים את עצמכם מבזבזים שעות על ניסיון לפתור בעיות באתר, בהעלאת טקסטים או בטיפול בתמונות, שירות תחזוקה חודשית שוטפת בבנק שעות קבוע, יאפשר לכם להסיר מכם את הדאגות הללו ולפנות לעצמכם זמן לדברים החשובים באמת.

שירותים הנכללים במסגרת תחזוקת האתר

עדכון גרסת מערכת

עדכון תוספי מערכת

איתור חולשות אבטחה

שמירה על נראות האתר

איתור באגים וטיפול בהם

גיבויים תקופתיים לאתר

עדכון עיצוב האתר

שינויי טקסטים באתר

תיקון קישורים שבורים

הוספת מאמרים לבלוג

כיווץ תמונות והתאמתם

עיצובים והתאמות חדשות

האתר שלך זקוק לתחזוקה?

השאירו פרטים ואדאג לחזור אליכם בהקדם. נדבר על מה בדיוק האתר של העסק שלך צריך ומה יהיה היקף שעות העבודה החודשיות לשם כך.